dnes je 23.5.2024

Input:

Kdy nejpozději je nutné provést pravidelnou revizi?

30.3.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Platí stále čl. 3.9 ČSN 33 1500 Elektrotechnické předpisy. Revize elektrických zařízení, kde se píše, že pravidelná revize musí být provedena nejpozději v roce, do kterého spadá konec stanovené lhůty.

Dostal jsem se do diskuze s auditorem jedné firmy, který tvrdil, že revize musí být provedena přesně do toho termínu, který je uveden ve zprávě. Jedná se o revize, které jsou delší jak 1 rok (prostory normální).

Odpověď:

Článek citované

Nahrávám...
Nahrávám...